Nogomet, Premiership

Premiership: Jelavić zabio škaricama

Newcastle i Hull odigrali su 2:2, a Hull je poveo s 1:0 golčinom Nikice Jelavića u 48. minuti škaricama! Ubacio mu je Elmohamady, a Nikica je pogodio sa sedam-osam metara.

Nikica je nastavio briljantan niz: zabio je tri gola ove sezone iz svega četiri udarca na gol!

Zanimljivo, to mu je sedmi gol u Premier ligi, čime je postao drugi najbolji strijelac kluba u njegovoj premijerligaškoj povijesti! Prvi je Geovanni s 11.

Diame je povisio vodstvo gostiju u 68. minuti, ali je Cisse dvama golovima u 73. i 87. minuti spasio bod domaćinu.

U ostale dvije popodnevne utakmice Burnley i Sunderland odigrali su 0:0, dok je Southampton pobijedio na gostovanju Swansea s 1:0. Sveci imaju deset bodova, što im je najbolji učinak u prvih pet kola još od 1988./89. A ljetos je ostao bez pola momčadi.