Nogomet, Premiership

Premiership: Dvije gostujuće pobjede u završnicama

U nedjelju je utakmicama Wolverhampton - Aston Villa i Newcastle - Stoke City okončano 6. kolo engleskog nogometnog Premiershipa.

Oba ogleda su završila identično, s 2-1 za goste, a čak je i sličan scenarij bio ispisan na oba travnjaka. Također, i za Aston Villu i za Stoke City su to bile premijerne gostujuće pobjede u sezoni.

Aston Villa je golom Emilea Heskeyja u 88. minuti, na asistenciju Warnocka, pobijedila kod Wolverhamptona, dok je Stoke sretno došao do slavlja kada je Perch u 85. minuti zabio autogol, glavom zakucavši loptu u mrežu nakon gužve poslije izvedenog kornera.

Newcastle je, inače, vodio 1-0 pogotkom Nolana s jedanaest metara u 43. minuti, ali je Stoke okrenuo rezultat u nastavku.