Vezane vijesti
-
Na kraju treće večeri proglašena je pobjednica Modnog ormara 2009.
-
Kako organizatori ističu, Modni ormar je strukovno natjecanje nastalo po uzoru na MittelMode i Royal College of Art
-
'Mogu Vam reći da je Anđa jako vatrena i da je posao odradila vrlo profesionalno', otkrio nam je Mrkvica
-
Izdvojeno
-
U Zagrebu je na 50m bazenu Svetice 12. i 13. travnja 2025. godine u organizaciji Pk Dubrava, otplivano tradicionalno međunarodno natjecanje “20. Festival plivanja 2025.”.
-
Zbog radova na vodoopskrbnom sustavu, dana 14.04.2025. godine (ponedjeljak) u vremenu od 08:00 h pa do 17:00 h biti će privremeno obustavljena opskrba vodom potrošačima u gradu Zadru u slijedećim ulicama:
-
Značajan rast tehnologije u 2024. godini – s većim solarnim kapacitetom instaliranim prošle godine nego godišnjim instaliranim kapacitetima svih goriva zajedno u bilo kojoj godini prije 2023. – nastavlja trend započet prethodnih godina.
-
Kršćanski blagdan Cvjetnica koji se slavi u nedjelju prije Uskrsa uz nastup zbora Lanterna svečano se proslavio u Baptističkoj crkvi Zadar.
Reci što misliš!