košarka, ht premijer liga

Poraz Sonik Puntamike na gostovanju kod Škrljeva

Š.Zelić/KK Sonik Puntamika

Igrači Sonik Puntamike poraženi su u sklopu 18. kola HT Premijer Lige na gostovanju od Škrljeva rezultatom 68:60.

U utakmicu bolje ulazi Sonik i prvih deset minuta održava vodstvo, u 8. minuti i plus sedam (17:9). Na kraju četvrtine rezultat je ipak bio izjednačen na 18:18.

Zadrani imaju prednost i tijekom druge četvrtine, a najviše plus šest (26:20) u 17 minuti.

Na velikom odmoru domaćini su imali vodstvo od 32:28. U drugome djelu Škrljevo u 25. minuti ima dvoznamenkastu prednost (43:33). Na ulasku u posljednju dionicu Škrljevo je imalo prednost od 50:48.

Najbliže što su se igrači Sonika približili Škrljevu u posljednjoj dionici bilo je minus tri (55:52) ali ipak nisu imali dovoljno snage da okrenu susret u svoju korist.

Nakon ovog poraza Sonik se nalazi na 9. mjestu s dvije pobjede više od 10. Škrljeva i 11. Dubrave.

Najbolji pojedinci kod Puntamike bili su Špralja sa 17 te Marić s 13.

Iduće kolo u Jazinama će gostovati Cibona.