kazahstanska nogometna liga

Marin Tomasov strijelac u visokoj pobjedi Astane

FC Astana

U četvrtom kolu Kazahstanske nogometne lige, Astana je u gostima kod Pavlodara upisala pobjedu s visokih 6-1

Zadranin Marin Tomasov za Astanu je igrao od prve minute na svojoj uobičajenoj poziciji lijevog krila, a u 89. je minuti zabio pogodak za vodstvo 6-0. Domaćin je tek u sudačkoj nadoknadi postigao utješni zgoditak.

Bila je ovo samo potvrda sjajne Marinove forme u posljednje vrijeme. Podsjetimo, sve je započelo dvama pogocima u isto toliko utakmica protiv portugalskog Sportinga u šesnaestini finala Europske lige, te s još dva pogotka u kazahstanskom Superkupu kojima je njegov klub došao do prvog trofeja sezone.

Nakon četiri odigrana kola Astana se sa stopostotnim učinkom i gol razlikom 13-1 nalazi na vrhu prvenstvene ljestvice.