nogomet, bundesliga

Domaća pobjeda Hannovera nad Werdeom

Hannover 96

U prvoj utakmici 29. kola njemačkog nogometnog prvenstva Hannover je pred svojim navijačima pobijedio Werder sa 2-1 (2-0)

Hannover je u prvom poluvremenu stvorio prednost od dva pogotka, zahvaljujući strijelcima Harniku (17) i Klausu (42). U drugom poluvremenu gosti su uspjeli smanjiti preko Belfodila (74), No, do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao i Hannover je stigao do devete ovosezonske pobjede.

U pobjedničkoj momčadi Josip Elez je bio u početnoj postavi i igrao na mjestu posljednjeg braniča sve do 86. minute.

Hannover je unatoč pobjedi ostao na 13. mjestu, ali sada ima samo bod zaostatka za desetim Augsburgom, jedanaestom Herthom i dvanaestim Werderom. Vodeći Bayern ima 69 bodova, čak 17 više od drugoplasiranog Schalkea.