nogomet, serie a

Sampdoria i Roma podijelili bodove

Twitter / @sampdoria

U zaostaloj utakmici 3. kola talijanskog nogometnog prvenstva igranoj u srijedu Sampdoria i Roma su podijelile bodove igravši 1-1 (1-0)

Domaći su poveli preko Quagliarelle (45+2-11m), a Romu je poraza spasio Džeko (90+1).

Ivan Strinić igrao je do 74. minute za Sampdoriju koja je šesta na ljestvici s 34 boda, sedam manje od pete Rome.

Ranije u srijedu u zaostaloj utakmici 12. kola Lazio je u Rimu uvjerljivo nadigrao Udinese s 3-0 (1-0). Lazio je poveo autogolom Samira (22-ag), a u nastavku su pobjedu domaćih potvrdili Nani (47) i Felipe Anderson (87).

Ovom pobjedom Lazio se izdvojio na trećem mjestu ljestvice s 46 bodova, tri više od četvrtog Intera, a osam manje od vodećeg Napolija, odnosno sedam manje od drugog Juventusa. Udinese je ostao deveti s 29 bodova.

Stipe Perica igrao je za Udinese do 64. minute, dok je Andrija Balić u igru ušao u 79. minuti. Ivan Vargić ostao je na klupi Lazija.