Taekwondo

Taekwondo: Četiri zadarska odličja na "Livno openu"

Taekwondo: Četiri zadarska odličja na

Najmlađi članovi Taekwondo kluba Zadar nastupili su na tradicionalnom međunarodnom Taekwondo natjecanju "16. Livno open", kojega je organizator bio TK Magone iz Livna, te su ostvarili vrlo dobar uspjeh.

Na turniru je nastupilo preko 250 natjecatelja iz 23 kluba, a iz TK zadar sedam članova sa trenerima Mladenom Uskokom i Anom Smolić.

Kadeti TK Zada, su bili uspješni pa su njih četvero uzeli odličja, Lucijan Jerak (- 37 kg) je osvojio zlatnu medalju s vrlo uvjerljivim pobjedama, dok je Matija Dujić (- 49 kg) osvojio srebrnu medalju, tj. drugo mjesto na svom prvom nastupu. Lucija Ivančević (-37 kg) osvojila je brončanu medalju, a isto tako i mlađi kadet Luka Krševan Nižić (43 kg) osvojio je brončanu medalju.

Ovaj puta nisu imali sreće Mirko Ivan Čolina, Ante Uskok i Tony Dujić, izgubili su u četvrtfinalu u borbi za medalju.

- Učinjenim na turniru u Livnu smo zadovoljni, ovo nam je izvrstan test prije nastupa na Kadetskom prvenstvu Hrvatske početkom prosinca, te još jedno iskustvo više - kazala nam je Ana Smolić, trenerica.