Nogomet

Balotelli još nikada u profesionalnoj karijeri nije promašio penal

U samo dvije odigrane utakmice za Milan talijanski nogometni reprezentativac Mario Balotelli je donio svom novom klubu četiri boda. Od tri gola Milana na te dvije utakmice Balotelli je zabio sva tri.

Prvo je postigao oba pogotka u pobjedi 2-1 protiv Udinesea na San Siru, a tom je prilikom zabio penal u 94. minuti za tri boda. Ove nedjelje je, pak, u 82. minuti opet realizirao jedanaesterac za 1-1 kod Cagliarija.

Talijanski novinari su, pak, posredstvom dva realizirana penala izvukli zanimljivu informaciju koja kaže da Balotelli nikada u karijeri nije promašio udarac s bijele točke.

Ukupno je za sve klubove u kojima je igrao (Inter, Manchester City i Milan), te reprezentativne selekcije, izveo 13 udaraca s bijele točke i svih je trinaest puta bio precizan. Vidjet ćemo dokad će trajati Balotellijeva serija...