Košarka, Euroliga

Euroliga: Olympiacos slavio u Istanbulu

Košarkaši grčkog Olympiacosa svladali su na gostovanju Istanbulu Fenerbahče Ulker sa 74-68 u utakmici 3. kola skupine F Top 16 Eurolige.

Grke je do pobjede sa 16 koševa i šest asistencija predvodio Vasilis Spanoulis, a Matt Lojeski ubacio je 18 poena uz osam skokova. Amerikanac s hrvatskom putovnicom Oliver Lafayette u dresu Olympiacosa je za četiri minute ubacio šest koševa.

Bek Fenerbahčea Andrew Goudelock je s 23 poena bio najbolji strijelac utakmice. Luka Žorić, hrvatski reprezentativni centar u momčadi Fenerbahčea, u igri je proveo samo tri minute te ostao bez učinka.

Olympiacos je nakon tri kola uz moskovski CSKA jedina neporažena momčad u skupini F, a Fenerbahče Ulker je ostao na jednoj pobjedi uz dva poraza.