Nogomet, Prijateljske utakmice

Brozović strijelac u 'trokut turniru' Intera, Milana i Sassuola

U Reggio Emiliji se u srijedu navečer odigrao tradicionalni trokut turnir u kojem su sudjelovale tri momčadi Milan, Inter i Sassuolo, koje su odigrale međusobno po 45 minuta. TIM trofej je pripao Milanu koji je pobijedio gradskog rivala te Sassuolo nakon 11-eraca.

Prvu utakmicu odigrali su Inter i Milan u kojoj su slavili rossonerri golovima Alberta Bertolaccija u 3. i Carlosa Bacce, koji je zabio svoj prvijenac u 20. minuti. Počasni gol za nerazzurre zabio Marcelo Brozović, koji je povukao s lijeve strane prema rubu 16-erca i pogodio desni donji kut. Alex je do kraja utakmice dobio crveni karton.

U drugom okršaju Inter je ponovo izgubio, ovaj put od Sassuola, koji je slavio 1:0 golom Defrela u 23. minuti.

Šime Vrsaljko dobio je priliku u drugom susretu Sassuola, kojeg su do trofeja dijelile sekunde. Do treće minute nadoknade su vodili da bi Nocerino izjednačio na 1:1. Rossoneri su naposljetku slavili nakon raspucavanja 4:3.

Zanimljivo, nogometaši Milana i Intera u Reggio Emiliju doputovali su zajedno u istom vlaku.