Grčki nogometni kup

Tudor u četvrtfinalu Kupa

Nogometaši PAOK-a, koje vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, izborili su plasman u četvrtfinale grčkog Kupa nakon što su u uzvratnom susretu osmine finala pobijedili Kalloni 3-0 i tako nadoknadili pogodak zaostatka iz prve utakmice.

PAOK je u prvom susretu izgubio 1-2, međutim u uzvratu na svom terenu je slavio 3-0 i prošao dalje. Golove za solunski sastav zabili su Stefanos Athanasiadis (58), Robert Mak (65) i Dimitar Berbatov (81). Za domaći sastav je prvo poluvrijeme igrao hrvatski nogometaš Marin Leovac.

Plasman u četvrtfinale je izborio i Panathinaikos usprkos domaćem porazu od PAS Giannine 0-1. Panathinaikos je prvi susret dobio 2-1 pa je prošao dalje zbog više postignutih golova u gostima.

Pogodak odluke zabio je Dimitrios Ferfelis u trećoj minuti sudačke nadoknade. Za domaći sastav je posljednjih 20 minuta igrao hrvatski napadač Mladen Petrić.