Nogomet, Serie A

Serie A: Pašalić strijelac u pobjedi Milana

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Crotone 2-1, a prvi pogodak za domaći sastav zabio je hrvatski nogometaš Mario Pašalić.

Gosti su poveli u 26. minuti pogotkom Diega Falcinellija, a četiri minute prije kraja prvog dijela Pašalić je izjednačio postigavši prvijenac u dresu Milana.

Nakon ubačaja iz kornera Paletta je prebacio loptu, a Pašalić glavom zabio za 1-1. U 53. minuti Milan je imao sjajnu priliku za vodstvo, no M'Baye Niang je promašio kazneni udarac. Ipak, u 86. minuti Gianluca Lapadula je zabio za pobjedu 'Rossonera'.

Pašalić je na travnjaku proveo cijeli susret, a bio je to njegov šesti nastup u 'crveno-crnom' dresu.

Milan se ovom pobjedom zadržao na drugom mjestu Serie A sa 32 boda, četiri manje od vodećeg Juventusa.