#192
Kod siroljupca pronađena sjekira, pa zaradio prijave zbog teške krađe, bacanja petardi i posjedovanja oružja
Protiv 25-godišnjaka se nadležnom državnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava zbog teške krađe.
Policijski službenici Prve policijske postaje Zadar dovršili su kriminalističko istraživanje nad 25-godišnjakom, kojeg se sumnjiči da je sredinom lipnja mjeseca ove godine u ulici Dalmatinskog sabora u Zadru, provalio u skladište trgovačkog društva, odakle je otuđio već količinu sira, vrijednosti nekoliko tisuća kuna.
Također ga se sumnjiči da je 21. prosinca u večernjim satima, u Zrinsko-frankopanskoj ulici u Zadru bacanjem petardi oštetio prozore na stanu u vlasništvu 52-godišnjaka. Protiv 25-godišnjaka se državnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava zbog oštećenja tuđe stvari.
Kako je prilikom zaticanja od strane policijskih službenika kod istog pronađena sjekira, koja mu je oduzeta, protiv njega se podnosi i optužni prijedlog zbog prekršaja iz Zakona o nabavi i posjedovanju oružja.
Vezane vijesti
-
Iz zadarske Elektre stiže obavijest o prekidu elektroopskrbe za sljedeće gradove i mjesta u županiji
-
U Turističko-informativnom centru Turističke zajednice grada Zadra danas je predstavljen međunarodni dvodnevni trkački spektakl Rentlio Zadar Night Run 2025.
-
Koncesija se daje na rok od trideset godina, a procijenjena vrijednost koncesije iznosi nešto više od 104 milijuna eura.
-
Clara Macula na latinskom znači svitla točkica, što je je njezin dugogodišnji nadimak koji joj je nekoć dodjelio radio voditelj na Novom Radiju... Naša sugovornica izuzetno je zanimljiva mlada dizajnerica, s kojom smo porazgovarali o brojnim temama!
Izdvojeno
-
Policijski službenici Policijske postaje Zadar proveli su kriminalističko istraživanje nad 27-godišnjim hrvatskim državljaninom, kojeg se sumnjiči za drsku krađu, krivotvorenje isprave te iznudu u pokušaju
-
Nogometašice Donata su u 15. kolu Druge HNLŽ Skupine A na Višnjiku rezultatom 4:2 porazile Sesvetski Kraljevec
-
Darko je iznenadio svojim neprimjerenim ponašanjem ostale parove Braka na prvu, a Zadranka Kristina je otkrila kako je doživjela njegovo ponašanje
-
Na Županijskom finalu OŠ Zadarske županije u Atletici u konkurenciji za djevojčice prvo mjesto pripalo je učenicama OŠ Šimuna Kožičića Benje, dok su kod dječaka najbolji bili školarci Smiljevca
Reci što misliš!