#ponos

Zadrani državni prvaci u olimpijskom dizanju utega!

Ovog vikenda je u organizaciji KDU Osijek održano Državno prvenstvo za seniorke i seniore u Olimpijskom dizanju utega.

Članovi Dizačkog kluba Zadar imaju 4 državna prvaka u Olimpijskom dizanju utega.

Zadarski klub je predstavilo 5 natjecatelja i ostvarilo nevjerovatan uspjeh.

U muškoj kategoriji do 55kg Joso Šikić osvojo je Zlato u Trzaju, zlato u Izbačaju i Zlato u Biatlonu.

U kategoriji do 96kg Venci Longin osvojio je zlato u Trzaju, Broncu u Izbačaju i Biatlonu.ce83c7fa62c38ed6f4ac63350a44fe8f.jpg?v=2 U ženskoj kategoriji do 55kg Lejla Lidjan osvojila je Zlato u Trzaju, Srebro u Izbačaju i Zlato u Biatlonu.  Ria Longin osvojila je Srebro u Trzaju,  Zlato u Izbačaju i Srebro u Biatlonu.

Ana Zubović osvojila je Broncu u Trzaju,  Izbačaju i Biatlonu.

- Kako naš klub funkcionira tek godinu dana ovo je nevjerovatan uspjeh za nas a tako i za naš grad Zadar.  Jer nitko nikada u povjesti nije osvojio medalju u Olimpijskom dizanju utega iz Zadra. Tako da nam je čast da smo se upisali u povjesne knjige zadarskog sporta, kaže nam trener i predsjednik Kluba Venci Longin.