Košarka, NBA liga

Četiri koša Šarića u pobjedi Sunsa, 12 poena Hezonje u porazu Blazersa

Phoenix Suns

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić u svom je prvom nastupu u dresu Phoenix Sunsa u predsezonskoj utakmici NBA lige startao u početnoj petorci te za 17 minuta postigao četiri koša (šut za dva 0-3, trica 1-2, slobodna bacanja 1-2) uz sedam skokova i jednu asistenciju u 111-106 domaćoj pobjedi protiv svoje bivše momčadi Minnesota Timberwolvesa.

Mario Hezonja je također dobio priliku u prvoj predsezonskoj utakmici njegovih Portland Trail Blazersa, on je u 94-105 domaćem porazu od Denver Nuggetsa ušao s klupe i za 20 minuta ubacio 12 poena (šut za dva 3-5, trica 0-2, slobodna bacanja 6-6) uz šest skokova i dvije asistencije.

Marko Šamanić ostao je na klupi San Antonio Spursa koji su izgubili na gostovanju kod Miami Heata s 89-107.