hokej na ledu

NHL: Rangersi bolji od Penguinsa

Twitter / @NYRangers

Za pobjedu je jedan od zaslužnijih pričuvni vratar Rangersa Ondrej Pavelec koji je na golu zamijenio bolesnog Henrika Lundqvista i onda obranio 41 udarac.

Rangers (15-10-2) su slavili u šest od zadnjih sedam utakmica, dok je Penguinsima (15-11-3) prekinut pobjednički niz nakon četiri utakmice.

Nakon što je Phil Kessel doveo Penguinse u vodstvo od 2-1 sedam minuta nakon početka druge trećine, Jesper Fast i Mats Zuccarello su zabili svaki po gol i doveli Rangerse u vodstvo od 3-2 na početku zadnje trećine.

Utakmicu u neizvjesnost odvodi Patric Hornqvist izjednačivši na početku zadnje trećine za Pittsburgh. Pobjednički gol za 4-3 za New York zabio je Pavel Buchnevich devet minuta prije kraja utakmice.