Nogomet, Serie B

Saša Bjelanović trese mreže

Vicenzin hrvatski napadač, Zadranin Saša Bjelanović postigao je pogodak u 48. minuti susreta u utakmici 9. kola drugog razreda talijanskog nogometa u kojoj je njegova Vicenza slavila kod Albinoleffea uvjerljivu pobjedu  4-0.

Bjelanović je postigao treći pogodak na utakmici i to na otvaranju drugog dijela susreta.

Prije njega su se u strijelce upisali Sgrigna (12) i Zanchi (21), a uspješnu priču je zaključio Bernardini preciznim izvođenjem jedanaesterca u 55. minuti susreta.

Nakon devet odigranih utakmica Bjelanovićeva Vicenza na kontu ima 15 bodova, koje je sakupila nakon četiri pobjede, tri remija i dva negativna ishoda.