Košarka, PBL Liga

Popoviću pripao produžetak protiv Lončara i Planinića

13 poena Marka Popovića

Produžetak je bio potreban košarkašima UNIKS-a da upišu pobjedu protiv Himkija u subotnjoj utakmici ruskog prvenstva. Završilo je 75-66 za domaćina.

S 13 poena (0-4 za dvicu, 3-3 za tricu, 4-6 bacanja) i sedam asistencija sudjelovao je Marko Popović u jedanaestoj pobjedi u četrnaestoj prvenstvenoj utakmici sezone svoje momčadi. Odigrao je manje od 29 mintua.

Za Himki, kojem je poraz bio šesti u petnaestoj utakmici, Zoran Planinić je odigrao 20 minuta. Iskoristio ih je za osam poena (3-5 za dvicu, 0-2 za tricu, 2-4 bacanja). Osam minuta manje na parketu je proveo Krešimir Lončar. Ubacio je šest koševa (2-2 za dvicu, 0-1 za tricu, 2-2 bacanja).

PBL liga, subota:

Dinamo Moskva - Nižnji Novgorod 66-69

Lokomotiv - Jenisej 104-72

UNIKS - Himki 75-66, produžetak

CSKA - Trijumf 90-64

Redoslijed: 1. UNIKS 11-3, 2. CSKA 10-5, 3. Lokomotiv 10-5, 4. Spartak 9-6, 5. Himki 9-6...