Nogomet, Serie A

Serie A: Bljesak Lazija u četiri minute dovoljan za tri boda

U posljednjem ogledu 9. kola talijanske Serie A nogometaši rimskog Lazija su na svom terenu svladali Cagliari 2-0 i time se probili do sedmog mjesta na ljestvici.

Za tri je boda Laziju bio dovoljan bljesak na startu drugog dijela, kada su i postignuta oba pogotka. Nijemac Miroslav Klose je načeo vratara Cagliarija u 52. minuti, a samo tri minute kasnije je dosuđen penal za domaćina kojeg je mirno u 2-0 pretvorio Antonio Candreva.

Lazio je dobio i četvrtu od pet domaćih prvenstvenih utakmica ove sezone, dok je Cagliari i dalje bez potpunog uspjeha na strani.

Mladi 19-godišnji hrvatski nogometaš Josip Elez je odsjedio na klupi Lazija svih 90 minuta, a recimo da je Candreva došao do četvrtog, a Klose do drugog ovosezonskog pogotka u Seriji A.