Nogomet, Liga prvaka

Goal.com: Mandžukić danas na operaciji nosa

Mario Mandžukić neće po dobrome pamtiti prvi nastup za Atletico u Ligi prvaka. Iako je hrvatski napadač zabio gol u porazu 3-2, jučeršnji pregledi pokazali su da je od 3. minute igrao sa slomljenim nosom.

Naime, već u 3. minuti igrač Olympiakosa Pajtim Kasami udarcem laktom u glavom mu je slomio nos. Mandžu je utakmicu nastavio s čepovima za sprečavanje krvarenja, a u 38. minuti uspio se upisati u strijelce, nakon što je glavom zabio na nakon ubacivanja Ansaldija.

U srijedu je hrvatski napadač otišao na dodatne preglede, koji su pokazali da je slomio nos, pa će već danas biti podvrgnut operaciji, doznaje Goal.com.

Operaciju će napraviti dr. Pedro Llopis u klinici FREMAP Majadahonda u četvrtak u 9 sati.