Nogomet, Liga prvaka

Liga prvaka: Uvjerljivi PSG i Barcelona, Messi pretekao Raula

PSG je u skupini F na Parku Prinčeva pobijedio Ajax 3-1 i zadržao prvo mjesto. Golove za PSG zabili su Edison Cavani (33, 83) i Zlatan Ibrahimović (79), dok je strijelac za goste bio Davy Klaassen (67).

Barcelona je rutinski odradila gostovanje kod APOEL-a pobijedivši 4-0 uz tri gola Lionela Messija (38, 58, 88) koji je postao najbolji strijelac u povijesti Lige prvaka sa 74 gola. Strijelac za Barcu bio je i Luis Suarez (27). Ivan Rakitić je igrao za Barcu do 62. minute kada ga je zamijenio Xavi. Gosti su od 70. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Rafinha, a u 85. minuti i domaćin je ostao s igračem manje, a isključen je Guilherme.

PSG vodi na ljestvici sa 13 bodova, Barca ima bod manje i u zadnjem kolu će u međusobnom susretu na Camp Nou odlučiti o pobjedniku skupine. Ajax ima dva boda, a APOEL jedan.

1. PSG 5 4 1 0 9:4 13
2. Barcelona 5 4 0 1 12:4 12
3. Ajax 5 0 2 3 4:10 2
4. APOEL 5 0 1 4 1:8 1