Nogomet, Primera

Španjolska: Važan bod Granade u borbi za opstanak

Nogometaši Athletica i Granade odigrali su 1-1 u prvoj utakmici nedjeljnog programa 31. kola španjolskog prvenstva, odigranoj u Bilbau, čime su gosti došli do važnog boda u borbi za opstanak.

Domaća momčad je bila bolja u prvom poluvremenu u kojem je vodeći pogodak postigao Lekue Martinez u 28. minuti na asistenciju Aduriza koji je u 45. minuti iznudio, ali i promašio kazneni udarac.

Granada je u nastavku uspjela stvoriti nekoliko prilika te preko Penarandane u 77. minuti doći do izjednačujućeg pogotka kojim je na teškom gostovanju osvojila važan bod u nastojanju da sačuva prvoligaški status.

U nedjelju su na rasporedu i još tri dvoboja 31. kola u kojima se sastaju Malaga - Espanyol (16 sati), Eibar - Villarreal (18.15) i Sevilla - Real Sociedad (20.30).