HIFI
Sony SRS-LSR200 praktičan zvučnik za TV koji bi se mogao svidjeti malo starijoj generaciji
Sony SRS-LSR200 bežični zvučnik približit će vam zvuk iz televizora više nego ikad. Sada možete učiniti dvije stvari: pustiti zvuk kroz zvučnike televizora i ovaj Sony zvučnik.
Sony SRS-LSR200 nije zvučna traka (ili zamjena za), nije Bluetooth ili WiFi zvučnik. Povezuje se optičkim ili audio kabelom kako bi se reproducirao zvuk na dva načina: kroz zvučnike televizora (ili audio sustava) i putem bežičnog zvučnika tvrtke Sony.
Što se tiče dizajna, proizvođač naglašava njegovu čvrstoću i prenosivost zahvaljujući ručki, tako da možete uživati u kristalno čistom zvuku na kojem god mjestu to odaberete.
Integrirani daljinski upravljač omogućuje jednostavnu promjenu kanala i ulaza: uključivanje/isključivanje televizora, 10 tipki s brojevima (0 – 9), povećavanje/smanjivanje glasnoće, promjena programa isključivanje zvuka, ulaz, informacije, stanje mirovanja, skok, TV/Radio i zumiranje glasa. Uz to, ima veliki brojčanik i gumbe koji se lako čitaju.
Zvučnik je također otporan na prskanje ( IPX2 ) , pa ako planirate kuhati i gledati svoju omiljenu emisiju, ne morate se brinuti hoćete li oštetiti zvučnik prskanjem vode na njega.
Sony Xperia 1 II recenzija - napokon pozitivno iznenađenje iz Japana
Sony Xperia 10 II recenzija - stara škola i premium izgled
Sony SRS-LSR200- osnovne značajke
Sam zvučnik ima integrirane tri zvučne jedinice. Lijeva i desna pridonose prirodnijem i realnijem zvuku ljudskog glasa.
Središnja glasovna jedinica smještena između lijevog i desnog stereo zvučnika ima primarnu zadaću izoštriti zvučne frekvencije glasa dok ujedno potiskuje utjecaj lijevog i desnog zvučnika što smanjuje izobličenja i omogućuje jasniju i oštriju reprodukciju.
Nadalje, tehnologija Voice Zoom otkriva komponente ljudskog glasa i ističe ih. Uz uobičajeni način stereo reprodukcije, nudi opciju "Voice Zoom 1", koja u prvi plan stavlja glas, i "Voice Zoom 2", koja naglašava visoke frekvencije. Pomoću predodređenog gumba možete lako mijenjati načine rada.
Međutim, nemojte očekivati teške zvučne performanse od malog uređaja, jer ima snagu od nekoliko vata. Ali, čini nam se odličnim izborom za osobe s oštećenjima sluha ili stariju generaciju, koja postaje pomalo nagluha, kako bi mogli uživati u svim vrstama TV sadržaja.
Sony G Master serija zoom objektiva proširuje se na 12 mm
Sony SRS-LSR200 odlikuje jednostavno punjenje i stabilna bežična povezanost
Zvučnik možete napuniti postavljanjem na stanicu za punjenje. Trosatno punjenje omogućuje kontinuiranu upotrebu zvučnika oko 13 sati.
Odašiljač i zvučnik povezuju se bežičnim prijenosom od 2,4 GHz jedan-na-jedan, za vezu s malim kašnjenjem i visokim otporom na smetnje. Sony SRS-LSR200 bežični zvučnik za TV s daljinskim upravljačem možete povezati sa svim vrstama televizijskih marki. Ne morate nužno imati Sony. Podržani su i Hitachi, LG, Loewe, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp i Toshiba.
Sony SRS-LSR200 cijene i dostupnost
Sonyjev priručni TV zvučnik SRS-LSR200 postao je dostupan za kupnju u Hrvatskoj po cijeni od 1.408,60 kn.
Sony SRS-LSR200 Wireless TV Speaker
Sony WF-SP800N truly wireless slušalice za aktivni način života
Dimenzije
- VELIČINA (POSTOLJE): 194 x 25 x 105 mm (Š x V x D)
- VELIČINA (ZVUČNIK):182 x 77 x 87 (sa spuštenom ručkom, Š x V x D)
- MASA: postolje 100 grama, zvučnik 630 grama
Izdvojeno
-
Košarkaši Zadra u susretu su 12. kola regionalne ABA lige kao domaćini rutinski svladali Borac iz Čačka sa 89-67 (21-14, 18-12, 26-18, 24-23).
-
U 12. kolu regionalne AdmiralBet ABA lige košarkaši Zadra večeras su u Krešinom domu pred oko tisuću i pol najvjernijih navijača stigli do pete pobjede. Uvjerljivo su svladali momčad Borca iz Čačka rezultatom 89-67 (21-14, 18-12, 26-18, 24-23).
-
Povodom obilježavanja Međunarodnog dana planina, a u sklopu manifestacije „Niti života“ sinoć je u Kneževoj palači svečano otvorena izložba "Velebit" renomiranog hrvatskog akademskog slikara Josipa Zankija.
-
Shizofrenija je mentalna bolest od koje obolijeva jedan posto populacije, muškarci najčešće u adolescentskoj dobi, a žene između 23. i 30. godine te je važno na vrijeme prepoznati simptome i započeti terapiju, istaknuto je u srijedu na konferenciji "Shizofrenija 360" u Zagrebu.
Reci što misliš!