Stožer civilne zaštite Zadarske županije
Drugi dan za redom nema novooboljelih u Zadarskoj županiji
Na našem području nema novih zaraženih osoba koronavirusom, tako da je broj pozitivnih osoba i dalje 72.
Na COVID odjelu zadarske Opće bolnice nalazi se 8 osoba od kojih su dvije na respiratoru. Tijekom današnjeg dana očekujemo rezultate uzoraka poslanih na analizu.
U protekla 24 sata policijski službenici PU zadarske nisu zabilježili niti jedno kršenje mjera samoizolacije, a u odnosu na nadzor i provedbu Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta ili stalnog boravišta evidentirano je 20 osoba koje su pristupile policijskoj kontroli, a da pri tome nisu imale valjane propusnice.
Vezane vijesti
-
Povjerenstvo za zaštitu prava pacijenata Zadarske županije i Udruga Zadarski pacijent pozivaju na zanimljivo predavanje 8. travnja u GKZD - Prevencija i upravljanje stresom
-
Na Sveučilištu u Zadru danas je obilježena 20. godišnjica Pomorskog odjela. Iako se radi o jednom od mlađih odjela, ujedno je riječ i jednom od najaktivnijem, na kojemu se uz standardne prijediplomske i diplomske studije izvode različiti programi dokvalifikacija, cjeloživotnog učenja i drugih oblika suradnje s realnim sektorom.
-
U 26. kolu AdmiralBet ABA liga vodi Zadar na gostovanje udaljeno preko četiri tisuće kilometara, u glavni grad istoimenog emirata – Dubai
Izdvojeno
-
Akrobatska grupa “Krila Oluje” impresivnim letačkim programom u Zemuniku obilježila 20. rođendan
-
S obzirom na sve manji broj živih jedinki u moru, ključno je za opstanak vrste pronaći potencijalno otporne jedinke koje bi se dalje mogle razmnožiti i stvoriti prirodni „imunitet".
-
Sinoć je u prepunoj Gradskoj loži otvorena izložba Miljenka Dujele "MOJA AFRIKA, video i foto zapisi" u zajedničkoj organizaciji Narodnog muzeja Zadar i Ogranka Matice hrvatske u Zadru
-
Policijski službenici Policijske uprave zadarske posjetili su dječji vrtić u Kožinu te osnovnu školu u Sukošanu i Debeljaku
Reci što misliš!