dvanaest pjesama
Frenkie otkrio ime novog albuma i datum izlaska
Nakon što je prošlog tjedna objavio prvi video spot „Inshallah“, Frenkie je danas otkrio ime, vizualni identitet i datum izlaska novog albuma.
Album nosi ime „Dunya“ a dostupan za slušatelje će biti 1. lipnja. Naslovnicu albuma je osmislia Azra Selimović, a ona oslikava Frenkijevu prošlost i šta je sve utjecalo na njegov razvoj kako bi postao muzičar koji je danas. Na albumu se nalazi dvanaest pjesama, a producenti su Tihomir Radić iz Helem nejse ekipe, Marko Gaćina iz zagrebačkog benda Brain Holidays, te slovenski dvojac RootsInSession.
„Album je drugačiji od svega što sam radio do sada. Reggae ima dodirnih tačaka sa hip hop muzikom ali opet je drugačiji. Vjerujem da će mnogima na prvo slušanje biti čudno i novo, al ukoliko albumu date šansu i poslušate bez predrasuda vjerujem da će vam se svidjeti. „Dunya“ je totalna suprotnost od svega što danas je popularno na domaćoj sceni i iskače iz trenutnih okvira, ali obećavam da smo napravili jako kvalitetan album.“ poručio je Frenkie.
Izdvojeno
-
Papa Franjo prošao je trosatnu operaciju u bolnici u Rimu u srijedu kako bi sanirao kilu koja je posljedica operacije iz 2021. godine, a Vatikan kaže da je operacija prošla bez komplikacija.
-
Pokušao sam odgovoriti Marka Livaju od odluke da napusti reprezentaciju, još je jednom reagirao na slučaj sa svojim napadačem izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić.
-
Razišli su se košarkaši Splita i Srđan Subotić, 43-godišnji stručnjak koji je prvu momčad Splita trenirao od 2021. godine, a ove sezone je s njom igrao finalnu seriju prvenstva Hrvatske.
-
Bogat i raznolik program povodom otvorenja Centra koralja Zlarin nastavlja se i u drugom lipanjskom vikendu.
Reci što misliš!