polufinale

Zara dental centar kup: Može li Nita do Hat Tricka ili će Varoš naplatiti stare dugove?

Donosimo izvješće s futsal turnira Zara Dental Centar Kup - Arbanasi 2021.!

Pulufinale Seniori

MNK Varoš  -  MNK Smiljevac  2:1

Umorni smiljevčani kasno su se upalili, pa Varošani dolaze preko Klarina i Vučkovića do brze prednosti od 2:0.

Ipak priči tu nije kraj, Smiljevac se budi u drugom poluvremenu, te smanjuje rezultat na 2:1 Paulo Katuša je strijelac.

Nakon toga Smiljevac dobija krila i preko Vlatka Blaževića stvara pregršt šansi, koje na sreću varošana odlaze u nepovrat, a Varoš u veliko finale.

MNK Tin  - CB Nita 2:2 ( pen 0:2 )

Favorizirani pjesnici odlično su otvorili utakmicu, dva puta bili u vodstvu, ali to na kraju nije bilo dovoljno da bi u 40 minuta bili pobjednici. Naime, CB Nita treću godinu zaredom zapaprili su favoritima i razuvjerili još jednom “ Nevjerne Tome” te na penale otišli u još jedno finale. Junak susreta je bio Jakov Pinčić, a Gazda Lekaj još jednom je postigao pobjednički šesterac.

Polufinale juniori:

Jazine 2 - MNK Tehnička   1:1 ( pen. 8:9 )

U prvom juniorskom finalu dana Jazine i Tehnička odigrali su čvrstu šahovsku partiju, greške su se svele na minimum, a žestina duela se osjetila i na tribini.
Nakon dva poluvremena rezultat je bio neodlučen, 1:1, pa su uslijedili šesterci u kojima su tehničari bili precizniji, a mladi Zebić Marko čeličnih živaca, te je nakon čak šest serija šesteraca uz pomoć vratara MNK Tehničke odveo svoju momčad u veliko finale.

CB Dišpet - MNK Gauni Biograd 5:2

Jednosmjerna ulica sažetak je drugog juniorskog polufinala, mlade trupe Marka Vukića odigrale su fantastičnu utakmicu i plasirale se u finale gdje ih čekaju Tehničari.