Premiership 2016/17

Engleska: Kaneov treći hat-trick u 2017.

Tottenham se uvjerljivom 4:0 pobjedom protiv Stokea u 26. kolu Premier lige vratio na drugo mjesto.

Još je jednom junak Spursa bio Harry Kane koji je zabio hat-trick u 23 minute. Seriju je otvorio u 14. minuti kada je pogodio s deset metara iskosa s desne strane. U 32. minuti sjajno je zabio s ruba šesnaesterca nakon ubačaja Eriksena iz kuta.

Hat-trick je kompletirao u 37. minuti, ali imao je i veliku pomoć gostujuće obrane koja je skrenula njegov udarac s 30-ak metara.

Inače, bio je ovo treći hat-trick Kane ove godine, drugi prvenstvo, dok je jednog zabio u FA kupa. Ukupno je Premier ligi zabio 17 golova ove sezone.

Sjajan nastup Kane je okrunio asistencijom Alliju u 45. minuti za pokazalo se kasnije konačnih 4:0.