Nogomet

Remi Spartaka, Pletikosi tri zgoditka u mreži

Za Khimki je cijelu utakmicu odigrao bivši igrač Zadra i Hajduka Dragan Blatnjak

Nogometaši moskovskog Spartaka odigrali su u utakmici 3. kola nogometnog prvenstva Rusije 3-3 na gostovanju kod Khimkija.

Hrvatski reprezentativac Stipe Pletikosa branio je cijelu utakmicu za Spartak, koji je do boda došao s dva pogotka u posljednjih petnaest minuta. Bod gostima donio je Dedura pogotkom u zadnjoj minuti ogleda.

Spomenimo kako je Khimki prije ove utakmice bio na posljednjem mjestu tako što je poražen u prva dva kola, uz razliku pogodaka 0-5. Za domaćine je cijelu utakmicu odigrao bivši igrač Zadra i Hajduka Dragan Blatnjak.

Hrvoje Vejić je bio dobar cijelu utakmicu za svoj Tom Tomsk koji je kao domaćin svladao favorizirani FC Moskvu 2-1.