Nogomet, FA Cup
Henry nadomak trećeg debija u dresu Arsenala
Prema svemu sudeći, francuski nogometni veteran Thierry Henry (35) odjenut će dres Arsenala i po treći put, a debitirati bi mogao već 6. siječnja u utakmici FA Cupa protiv Swanseaja.
Arsenal je u uznapredovalim pregovorima sa New York Red Bullsima oko nove posudbe, a iako je dogovor načelno postignut, jedino je ostalo za riješiti duljinu posudbe.
Arsenalov menadžer Arsene Wenger želio bi Henryja zadržati do kraja sezone, ali njujorški klub ne želi ostati bez usluga svog najboljeg napadača na tako dugi period i želi ga vratiti za početak sezone u ožujku.
Henry će tako biti prvo Arsenalovo pojačanje u siječanjskom prijelaznom roku, a Wenger se nada kako će doći još barem dva. To su nizozemski napadač Schalkea Klaas-Jan Huntelaar i talentirani 20-godišnji napadač Crystal Palacea Wilfried Zaha.
Francuski je napadač za londonski klub igrao od 1999. do 2007. godine, te u zimskom periodu prošle sezone, za vrijeme stanke u MLS ligi. Vječiti je klupski rekorder sa 228 golova u 376 nastupa.
Vezane vijesti
Izdvojeno
-
U sedmom kolu Jedinstvene kadetske lige Zadar je s velikih 92:57 (24:17, 20:5, 16:20, 32:15) porazio gradskog rivala Diadoru
-
Iz HKSA su objavili kako će sutra, 20. veljače s početkom u 12:00 početi prodaja dodatnog kontigenta ulaznica za utakmicu Hrvatska - Francuska u Jazinama
-
Ovog petka, 28. veljače u 19 sati u Nigdjezemskoj će se odviti unikatna radionica destiliranja.
-
Na 22. sjednici Gradskog vijeća Grada Paga donesena je Odluka o izmjeni Odluke o porezima Grada Paga. Prema toj odluci uvedeni su novi iznosi poreza na nekretnine prema zonama koja su utvrđena unutar administrativnog područja Grad Pag
Dodavanje novih komentara je onemogućeno.