Nogomet

Bjelanović strijelac u porazu Cluja

Zadarski nogometaš Saša Bjelanović bio je strijelac za Cluj koji je u 26. kolu rumunjskog prvenstva kod kuće izgubio od Panduriija s 3-2.

Gosti su poveli već u sedmoj minuti pogotkom Johna Ibeha, a Cluj je do izjednačenja došao u devetoj minuti drugog poluvremena preko Ionuta Rade. Pandurii je, međutim, riješio sve dvojbe oko pobjednika unutar samo četiri minute. U 67. je minuti strijelac bio Deivydas Matulevičius, a tri minute kasnije je na 3-1 povisio Claudiu Voiculet.

Bjelanović je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade uspio samo ublažiti poraz Cluja. Zadarskom je napadaču to treći prvenstveni pogodak ove sezone.