Nogomet, Primera

Primera: Remi Sociedada i Valencije

U susretu šestog kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Sociedad i Valencija su odigrali bez pobjednika 1-1, Almerija je u La Coruni pobijedila Deportivo 1-0, a identičnim rezultatom je Getafe slavio protiv Malage.

Valencija je u San Sebastianu povela u 15. minuti golom Carlesa Gila, a izjednačio je Sergio Canales u 36. minuti.

Almerija je do pobjede u La Coruni protiv Deportiva stigla golom Edgara u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Identičnim rezultatom je Getafe porazio Malagu, a tri boda domaćinu donio je Michel u 25. minuti. Brazilac s hrvatskom putovnicom Eduardo da Silva ušao je u igru u drugom poluvremenu.

Na ljestvici vodi Barcelona sa 16 bodova, Valencija i Atletico Madrid imaju po 14, Sevilla 13, a zatim slijede Real Madrid i Celta sa po 12 bodova.