Nogomet, Liga prvaka

Liga prvaka: Bayern rutinski osigurao prolazak, CSKA šokirao Man City

Bayern je u susretu 4. kola E skupine na Allianz Areni rutinski odradio posao protiv Rome pobijedivši 2-0 nakon što je u Rimu slavio 7-1. Po jedan pogodak u svakom poluvremenu bio je dovoljan za četvrti trijumf Bavaraca u skupini. Golove su postigli Franck Ribery u 38. minuti i Mario Gotze u 64. minuti.

U drugom susretu iz ove skupine CSKA je u Manchesteru šokirao City ostvarivši pobjedu 2-1 i vratio se u igru za drugu poziciju. Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Doumbia (2, 35). Pogodak za 'Građane' zabio je Yaya Toure u 8. minuti, no osam minuta prije kraja susreta je dobio crveni karton zbog udaranja suparnika. Pocrvenio je i Fernandinho u 70. minuti pa je City osim bez bodova ostao i bez dvojice važnih igrača u završnici natjecanju u skupini.

Na ljestvici vodi Bayern sa 12 bodova, CSKA i Roma imaju po četiri boda, a City je posljednji s dva boda.

1. Bayern 4 4 0 0 11:1 12
2. AS Roma 4 1 1 2 7:11 4
3. CSKA Moscow 4 1 1 2 5:9 4
4. Manchester City 4 0 2 2 4:6 2