Nogomet, Serie A

Serie A: Lazio protiv Milana upisao 10. pobjedu u sezoni

Nogometaši Lazija svladali su u subotu na rimskom Olimpicu u 20. kolu talijanskog prvenstva Milan s 3-1 te se tako iskupili za prošlotjedni poraz na istom stadionu od Napolija.

Gosti iz Milana poveli su već u 4. minuti pogotkom Meneza, ali u nastavku su se razigrali domaći nogometaši. Dvaput je strijelac bio Parolo u 47. i 81. minuta, a jednom je mrežu Milana zatresao bivši njemački reprezentativac Miroslav Klose u 51. minuti, za desetu pobjedu Lazija u ovoj sezoni Serie A, kojom se rimski klub privremeno probio do trećeg mjesta.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Cagliari se izvukao iz zone ispadanja pobjedivši Sassuolo s 2-1, a pogodak vrijedan tri boda u 79. minuti postigao je bivši napadač Dinama Duje Čop, koji je u svom debitantskom prvenstvenom nastupu ušao u 62. minuti. Svih 90 minuta u sastavu Sassuola odigrao je hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko.