Nogomet, Serie A

Serie A: "Nebeskoplavi" šokirali Fiorentinu

Serie A:

U dvoboju 19. kola Talijanske lige Fiorentina je kod kuće izgubila od Lazija s 1-3, te je momčad iz Firence sve dalje od vrha ljestvice.

Sva četiri gola pala su u sudačkim nadoknadama. Za Lazio su zabili Balde Diao Keita (45+1), Sergej Milinković-Savić (90+2) i Felipe Anderson (90+6), dok je počasni gol za Viole postigao Facundo Roncaglia (90+3). Za Fiorentinu je cijelu utakmicu odigrao Nikola Kalinić, Milan Badelj je izašao iz igre u 60. minuti, a Ante Rebić ostao na klupi.

U drugom susretu dana Carpi je kod kuće pobijedio Udinese s 2-1, a za goste je Stipe Perica igrao do 58. minute.

Inter je ostao prvi s 39 bodova, Napoli je drugi s 38, koliko ima i Fiorentina, koja ima utakmicu više. Lazio je deveti s 27 bodova.