Nogomet, Premiership

Premiership: Pato zabio u debiju za Chelsea

Chelsea je pred 30-ak tisuća gledatelja na Villa Parku svladao Aston Villu 4:0 i tako se nakon dugo vremena barem privremeno probio u gornji dio ljestvice Premiershipa.

Loftus-Cheek zabio je u 26. minuti nakon što se lopta na putu do mreže odbila i prevarila golmana Guzana, a u 23. minuti se ozlijedio Loic Remy te je na teren morao Alexandre Pato.

Brazilac je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izborio penal pa onda i zabio s bijele točke za 2:0. Pato je tako nastavio sa zabijanjem u svojim debijima, što mu je pošlo za 'rukom' ukupno pet puta.

Pedro je u 46. odmah povisio na 3:0, a isti je igrač postavio i konačnih 4:0 golom u 59. minuti utakmice.

Aston Villa je prvi put u 50 godina izgubila sedam utakmica u nizu, a u idućem kolu može i teoretski ispasti.