Nogomet, Liga prvaka

LP: Napoli i Dynamo bez pogodaka, golijada Bešiktaša i Benfice

U susretu B skupine Napoli nije uspio slomiti Dynamo Kijev i susret je završio bez golova. Ivan Strinić i Marko Rog nisu nastupilo za talijanski sastav, dok je Domagoj Vida igrao cijeli dvoboj za goste.

U prvom susretu Bešiktaš i Benfica su u Istanbulu pred 40,000 gledatelja odigrali sjajnu utakmicu sa šest golova; Na koncu je završilo 3-3 premda su gosti do 58. minute vodili 3-0. Benfica je povela 3-0 golovima Goncala Guedesa (10), Nelsona Semeda (25) i Ljubomira Fejse (31), međutim Bešiktaš je velikim preokretom u drugom poluvremenu uspio izjednačiti. Tvorci velikog preokreta bili su Cenk Tosun (58), Ricardo Quaresma (83-11m) i Vincent Aboubakar (89).

Na ljestvici vode Benfica i Napoli sa po osam bodova, dok Bešiktaš ima sedam bodova. Na začelju je kijevski Dynamo s jednim bodom.

U zadnjem kolu sastaju se Dynamo - Bešiktaš, te Benfica - Napoli.