iPhone rival za poslovne korisnike
HTC je predstavio novi model mobilnog telefona HTC Touch s ekranom osjetljivim na dodir, sličnih karakteristika kao Appleov iPhone samo više orjentiran na poslovne korisnike nego multimediju.
Baziran je na Microsoft Windows Mobile 6 Professional operativnom sustavu , posjeduje ekran diagonale 2,8 inča osjetljiv na dodir i može razlikovati unos prstom ili pisaljkom.
Za razliku od iPhonea koji ima internu flash memoriju, ovaj smartphone dolazi sa internom memorijom od 64MB i MicroSD karticom od 1GB. Za povezivanje koristi Bluetooth, Wi-Fi i Edge, a teži 112g zajedno s baterijom.
Uz fashion izvedbu dolazi i kamera s 2.0Mpx.
Uređaj se može kupiti u Velikoj Britaniji dok se u Europi i Aziji očekuje krajem mjeseca lipnja.
Vezane vijesti
Izdvojeno
-
Vozač je uhićen i smješten u prostorije policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva. Protiv vozača policija podnosi optužni prijedlog, uz predloženu novčanu kaznu od 1 320 eura
-
Još jednom, vrtić je meta vandala, a mural više nije tako radostan – poručili su iz DV Lastavica.
-
U Zagrebu je jučer započelo snimanje nove obiteljske dramske serije „Blaž među ženama“ scenarista i redatelja Gorana Kulenovića.
-
Odluka je usklađena s novim Zakonom o lokalnim porezima, koji ukida porez na kuće za odmor i uvodi novi porez na nekretnine.
Reci što misliš!