Zvučnici
Sony predstavlja prototip visećih zvučnika
Pod nazivom Hibiki krije se stakleni zvučnik koji se postavlja na strop
Nakon staklenih zvučnika predstavljenih krajem svibnja ove godine, japanski div potrošačke elektronike odlučio je upotpuniti svoju ponudu neobičnih zvučničkih kutija.
Krajem svibnja pisalo se o Sony Sountini - neobičnom staklenom samostojećem zvučniku, visokom 184,5 centimetara, teškom 12,5 kilograma, opremljenim prosječnim tehničkim karakteristikama te natprosječnom cijenom, zaustavljenom na granici od gotovo 10.000 dolara. Sada Sony sličnu varijantu staklenog zvučnika postavlja na strop.
Pod nazivom Hibiki krije se stakleni zvučnik koji se postavlja na strop, a nalikuje stropnoj svjetiljki i uopće ne otkriva svoje audio sposobnosti. U potpunosti je izrađen od stakla i jednako kao i ranije spomenuta Sountina raspršuje zvuk na sve strane prostorije u kojoj se nalazi nudeći navodno nezaboravno audio iskustvo. Nažalost, ovo je sve što je Sony otkrio o svom najnovijem zvučniku jer se cijela stvar još uvijek nalazi u fazi prototipa.
Sudeći prema ranije predstavljenom modelu, komercijalno dostupnoj Sountini, ovdje se radi o još jednom bezobrazno skupom dizajnerskom uratku smiješnih tehničkih karakteristika.
Vezane vijesti
-
Sony je objavio popis svojih pametnih Xperia telefona i tableta koji bi prvi trebali dobiti 7.0 nadogradnju
-
-
-
Izdvojeno
-
Košarkaši Zadra u susretu su 12. kola regionalne ABA lige kao domaćini rutinski svladali Borac iz Čačka sa 89-67 (21-14, 18-12, 26-18, 24-23).
-
U 12. kolu regionalne AdmiralBet ABA lige košarkaši Zadra večeras su u Krešinom domu pred oko tisuću i pol najvjernijih navijača stigli do pete pobjede. Uvjerljivo su svladali momčad Borca iz Čačka rezultatom 89-67 (21-14, 18-12, 26-18, 24-23).
-
Povodom obilježavanja Međunarodnog dana planina, a u sklopu manifestacije „Niti života“ sinoć je u Kneževoj palači svečano otvorena izložba "Velebit" renomiranog hrvatskog akademskog slikara Josipa Zankija.
-
Shizofrenija je mentalna bolest od koje obolijeva jedan posto populacije, muškarci najčešće u adolescentskoj dobi, a žene između 23. i 30. godine te je važno na vrijeme prepoznati simptome i započeti terapiju, istaknuto je u srijedu na konferenciji "Shizofrenija 360" u Zagrebu.
Reci što misliš!