recepti
Čokoladne kuglice sa suhim voćem i orašastim plodovima
Čokoladne kuglice sa suhim voćem i orašastim plodovima jako su ukusna poslastica koju možete napraviti sami!
Sastojci:
– 200 g pečenih lješnjaka
– 200 g datulja
– 100 g suhog grožđa
– 100 g brusnica
– čokolada za glazuru
Priprema:
Sve sastojke izmiksati u blenderu.
Od dobivene smjese napraviti kuglice, pa do pola umakati u otopljenu čokoladu.
Po želji kuglice uvaljati u sjeckani lješnjak.
Dobar tek!
Izdvojeno
-
Luka Bašić, senior u teškoj kategoriji (-90 kg), pobjedio je prekidom u 1. rundi, boksača Jaka Kojakovića iz BK Dubrovnik.
-
Hrvatska turistička zajednica i Generalni konzulat RH u Los Angelesu povodom nadolazeće svečane dodjele prestižne filmske nagrade Oscar, organizirali su u Los Angelesu promotivno događanje na kojem su se okupili akteri iz turističke i filmske industrije, producenti, agenti, mediji i zaljubljenici u Hrvatsku.
-
Hrvatski premijer Andrej Plenković ocijenio je danas u Splitu da u raspletu ukrajinske krize agresor ne smije biti nagrađen, Ukrajina prisiljena na kapitulaciju, a politika Zapada ponižena
-
Povodom Dana žena Gradska knjižnica Biograd na Moru poziva na književnu večer i druženje s Nives Madunić Barišić te promociju romana "Žene koje vrište u sebi"
Reci što misliš!