#sexfiles
Užitak koji traje: Tehnika uz koju ćete doživjeti najeksplozivnije orgazme
Ako želite doživjeti najbolje orgazme ikad, stručnjakinja preporučuje tehniku koja će sigurno to i omogućiti.
Osim zadovoljstva tijekom cijelog čina, ono čemu svi težimo u seksu je krajnji užitak, točnije orgazam. No, njegovo odgađanje ponekad donosi i više zadovoljstva nego što možete zamisliti.
Odgađanje orgazma je postupak kojim odgađamo taj finalni užitak do krajnjih granica tako da usporimo ili prekinemo odnos u tom trenutku i krenemo ispočetka.
Ova praksa može još više zbližiti partnere i stvoriti bolju komunikaciju među njima. Uz to, partneri se mogu još više upoznati sa seksualnim okidačima, kako svojim tako i partnerovim.
Također, nakon svakog prekida orgazma stimulacija i želja postaju sve jače, a raste rad hormona u tijelu i uzbuđenost. Na posljetku kada do orgazma napokon dođe, on je puno jači i intenzivniji nego što je moguće zamisliti.
"Kada partneri s vremenom zajedno dostignu taj dugoočekivani orgazam, osjećat će ga jače - kontrakcije će vjerojatno biti intenzivnije i brojnije, a zadovoljstvo 'dublje'. Čak će i osjećaj zadovoljstva vjerojatno trajati dulje, a 'valove' ćete osjetiti po cijelom tijelu", rekla je seksologinja Jessica O'Reilly, piše portal Health.
Izdvojeno
-
U 12. kolu regionalne AdmiralBet ABA lige košarkaši Zadra večeras su u Krešinom domu pred oko tisuću i pol najvjernijih navijača stigli do pete pobjede. Uvjerljivo su svladali momčad Borca iz Čačka rezultatom 89-67 (21-14, 18-12, 26-18, 24-23).
-
Povodom obilježavanja Međunarodnog dana planina, a u sklopu manifestacije „Niti života“ sinoć je u Kneževoj palači svečano otvorena izložba "Velebit" renomiranog hrvatskog akademskog slikara Josipa Zankija.
-
Shizofrenija je mentalna bolest od koje obolijeva jedan posto populacije, muškarci najčešće u adolescentskoj dobi, a žene između 23. i 30. godine te je važno na vrijeme prepoznati simptome i započeti terapiju, istaknuto je u srijedu na konferenciji "Shizofrenija 360" u Zagrebu.
-
Cigarete, elektroničke cigarete i drugi duhanski proizvodi štete zdravlju ljudi diljem svijeta, a premda Europska unija želi do 2040. stvoriti prvu generaciju bez duhana, unutar bloka postoje razlike kada je riječ o regulaciji duhanskih proizvoda, piše European Newsroom (ENR).
Reci što misliš!