sex files
Znači li doista da mu nisi dovoljna ako se on samozadovoljava?
Dok je seks u vezi izraz ljubav i nježnosti te povećava intimnost između dvoje ljudi, kod solo seksa često se radi tek o smanjenju pritiska ili brzog zadovoljstva.
Na mnogim online forumima zabrinute žene pišu o tome kako su
otkrile da se njihov partner potajno samozadovoljava. Mnoge
smatraju kako je samozadovoljavanje partnera znak za
nezadovoljstvo zajedničkim seksualnim životom. Žene počnu brzo
sumnjati u svoju privlačnost ili na sposobnosti u
krevetu.
Zapravo sve to nije uopće potrebno, jer samozadovoljavanje i
zajednički seks su dvije potpuno različite stvari.
Dok je seks u vezi izraz ljubav i nježnosti te povećava intimnost između dvoje ljudi, kod solo seksa često se radi tek o smanjenju pritiska ili brzog zadovoljstva.
Zbog toga nije loše ako se tvoj partner s vremena na vrijeme samozadovoljava.
To čak može poboljšati vaš seksualni život jer samozadovoljavanjem se raspiruje mašta, a čak se može povećati i kvaliteta spermija, tvrde stručnjaci.
Prije svega je tajnovitost - kojom je uglavnom obavijeno samozadovoljavanje – razlog za nepotrebnu brigu koja nastaje u vezi, piše miss7.
Ako uhvatiš svog partnera kako sjedi za računalom, zatim brzo zatvara sve stranice po kojima je surfao te odjednom hitno mora na toalet, moguće je da se radi o nečemu što ti želi sakriti.
Međutim, ako su partneri otvoreniji te komuniciraju o
samozadovoljavanju te ne promatraju solo seks kao napad na
vlastitu osobu, nesigurnost će vjerojatno nestati. I budimo
iskrene - kad se ti samozadovoljavaš, bez
obzira misliš li tada na svog partnera ili ne, onda te
maštarije ne predstavljaju opasnost za tvog najdražeg, zar
ne?
Izdvojeno
-
Povodom obilježavanja Međunarodnog dana planina, a u sklopu manifestacije „Niti života“ sinoć je u Kneževoj palači svečano otvorena izložba "Velebit" renomiranog hrvatskog akademskog slikara Josipa Zankija.
-
Motoristi će razveseliti djecu svojim dolaskom, prigodnim poklonima i zajedničkim druženjem.
-
Shizofrenija je mentalna bolest od koje obolijeva jedan posto populacije, muškarci najčešće u adolescentskoj dobi, a žene između 23. i 30. godine te je važno na vrijeme prepoznati simptome i započeti terapiju, istaknuto je u srijedu na konferenciji "Shizofrenija 360" u Zagrebu.
-
Cigarete, elektroničke cigarete i drugi duhanski proizvodi štete zdravlju ljudi diljem svijeta, a premda Europska unija želi do 2040. stvoriti prvu generaciju bez duhana, unutar bloka postoje razlike kada je riječ o regulaciji duhanskih proizvoda, piše European Newsroom (ENR).
Reci što misliš!