Oba spola to najčešće rade iz čiste znatiželje
Bez povjerenja: Četvrtina žena špijunira partnerov mobitel
Jedan od pet muškaraca redovito provjerava mobitel svoje partnerice, čita SMS poruke i gleda fotografije, utvrdila je studija nizozemske tvrtke Avast provedena na 13.132 ljudi. Isto radi gotovo četvrtina žena, piše Daily Mail.
Oba spola to najčešće rade iz čiste znatiželje, ali 12 posto njih špijuniranjem nastoji partnera uloviti u laži. Provjeravanjem mobitela 71 posto žena pronašlo je dokaze da ih partner vara ili im laže, a isto je utvrdila skoro polovica muškaraca. Manjak povjerenja vidi se i u činjenici kako polovica onih koji špijuniraju vjeruju kako isto radi njihov partner, potvrdilo je istraživanje.
U skoro 40 posto slučajeva ljudima ne treba lozinka za pristup mobitelu, a u slučaju da i zatreba većina priznaje da je zna jer su je razmijenili s partnerom.
- Iako ljudi misle kako su oni koji špijuniraju paranoični, u velikom broju slučajeva njihove su se sumnje nažalost pokazale opravdanima - istaknuli su iz tvrtke.
Vezane vijesti
-
-
Glasanje je pokrenula opozicijska Liberalna stranka i podržali su ih još dvije stranke
-
Kada nam se dogodi da smo zaboravili četku za rumenilo ili kosu, idealno ju je posuditi od prijateljice kao spas u zadnji čas, ali to može imati i negativne zdravstvene posljedice.
-
Sve što vam treba su andol ili aspirin i dobro ih je imati uza sebe dok hodate prirodom. Ako vas ubode pčela, osa, stršljen, obad ili neki drugi insekt, odmah malo navlažite tabletu i stavite na mjesto uboda.
Izdvojeno
-
U Dalmaciji će s promjenjivom naoblakom gdjegod pasti uglavnom samo malo kiše, i to češće prema otvorenom malo do umjereno valovitom moru
-
U organizaciji Hrvatskog odbojkaškog saveza i OK Zadar od petka, 17. siječnja do nedjelje 19. siječnja održat će se završnica prvenstva Hrvatske u odbojci za juniorke i juniore.
-
Najava događanja u Gradskoj knjižnici Zadar za tjedan od 20. do 25. siječnja 2025.
-
Jeste li se ikada zapitali zašto vas obuzme neobjašnjiv umor nakon obilnog ručka? Ovaj fenomen, poznat kao postprandijalna somnolencija, često je iskustvo mnogih, no rijetko tko razumije njegove stvarne uzroke.
Dodavanje novih komentara je onemogućeno.