Došao zbog kćeri?
Sanader s obitelji otišao u Los Angeles
Premda izgleda zadovoljno i opušteno, Sanaderu bi posjet Americi mogao prisjesti ako Nevenka Jurak odluči progovoriti o tome kako je dobivala poslove s državom i uperi prstom u tadašnjeg šefa Vlade
U pratnji supruge i kćeri, bivši premijer Ivo Sanader doputovao je u nedjelju poslijepodne po lokalnom vremenu u Los Angeles, piše 'Jutarnji list'.
Bivši šef Vlade na aerodrom Lax stigao je samo pola dana prije nego što su u Hrvatskoj policajci priveli Nevenku Jurak, družicu njegova bliskog prijatelja Mladena Barišića, zbog namještajanja poslova s državom i nezakonitog izvlačenja 16 milijuna kuna.
Sanader se, po svemu sudeći, preko velike bare uputio izravno s krstarenja po Jadranu s obzirom na brončanu boju tena. Navodno je i ovo ljeto Sanader proveo na jahti Malo vitra, na kojoj je bio i prošle godine.
Premda izgleda zadovoljno i opušteno, Sanaderu bi posjet Americi mogao prisjesti ako Nevenka Jurak odluči progovoriti o tome kako je dobivala poslove s državom i uperi prstom u tadašnjeg šefa Vlade.
U američkoj zračnoj luci Sanadera su u nedjelju slučajno snimili hrvatski putnici, dok je čekao na prtljagu s leta iz Washingtona.
Na losangeleskom aerodoromu Sanadera i njegovu obitelj dočekala je jedna mlađa muška osoba koja je supruzi Mirjani te kćerima Bruni i Petri pomogla oko prenošenja kofera izvan zračne luke do automobila.
Posljednji put bivši je premijer je snimljen ispred svoje kuće u Zagrebu na godišnjicu svoje ostavke.
Na videosnimci s aerodroma može se vidjeti da su sa Sanaderom u pratnji osim supruge Mirjane još dvije mlađe ženske osobe, po svemu sudeći njegove kćeri Petra i Bruna.
Neki su njegov dolazak u Ameriku povezali upravo s posjetom starijoj kćeri Petri.
JL/ezd
Vezane vijesti
-
-
Prema pisanju Vjesnika, Mladen Barišić Uskoku je priznao da je u tri i pol godine osobno donosio novac zarađen preko Fimi Medije u Sanaderov dom u Kozarčevoj. Sanader je ukupno dobio 30 milijuna kuna
-
Nakon što je Mladen Barišić smijenjen u siječnju ove godine sa svih dužnosti u HDZ-u, svom nasljedniku Branku Bačiću, sadašnjem tajniku HDZ-a predao je dva milijuna kuna i 300 tisuća eura. Pošto novac nije bio nigdje evidentiran, kada se obruč oko Barišića počeo stezati, Bačić je novac predao glavnom državnom odvjetniku Mladenu Bajiću
-
Izdvojeno
-
Zadar je u 21. kolu poražen u Beogradu. Domaćin Crvena zvezda bio je bolji s rezultatom 87:76
-
Drugim riječima, nedostatak sna je loš, a čak i bez podvrgavanja ekstremima budnosti danima bez prekida, produljena razdoblja bez preporučenih 7-8 sati noću mogu dovesti do ozbiljnih zdravstvenih posljedica.
-
Novi "personalizirani" online alat koji predviđa najučinkovitije lijekove za pojedinačne pacijente s dijabetesom tipa 2 mogao bi koristiti milijunima ljudi s tim stanjem, kažu istraživači.
-
Tri dana bez sna, a čovjek obično ne može jasno govoriti niti normalno hodati. Dodajte još dva dana i on ili ona će vjerojatno halucinirati i biti na rubu mentalnog sloma.
Dodavanje novih komentara je onemogućeno.