Vrijeme danas
Ljeto nam se vratilo: Pretežno sunčano i toplije
Pretežno, u unutrašnjosti Hrvatske djelomice sunčano, a uglavnom na krajnjem istoku uz povremeno više oblaka mjestimice je moguće malo kiše.
Ujutro će na kopnu mjestimice biti kratkotrajne magle. Vjetar većinom slab sjeverni i sjeverozapadni, a na Jadranu će puhati umjerena do jaka bura i sjeverozapadnjak, osobito u Dalmaciji.
Najviša dnevna temperatura od 18 do 23, na Jadranu od 23 do 28 Celzijevih stupnjeva, prognoza za Državnog hidrometeorološkog zavoda za Hrvatsku za četvrtak.
Vezane vijesti
-
-
-
-
Pretežno sunčano, osobito na Jadranu, najviša dnevna temperatura zraka uglavnom od 18 do 23 Celzijeva stupnja, navodi se u prognozi Državnog hidrometeorološkog zavoda za Hrvatsku za danas, 9. travnja
Izdvojeno
-
Potrošačka platforma Halo, inspektore tvrdi da se njihov bojkot trgovina širi i na Ameriku. Njihovu objavu prenosimo u cijelosti.
-
Priča naše sugrađanke Ane Tičić Bukvić inspirativna je, a u isto vrijeme vrlo dirljiva i motivirajuća.
-
Karnevalsko šarenilo i ''munještina'' ispunili su šator u Vrsima i privukli veliki broj posjetitelja, a za dobru zabavu pobrinula se grupa Prvi plan.
-
U noći s petka na subotu, 21./22. veljače u Zadru na predjelu Poluotoka nepoznati počinitelj je otuđio mobitel u vlasništvu 26-godišnjaka. Materijalna šteta je preko tisuću eura.
Dodavanje novih komentara je onemogućeno.