#svijet
Pas upucao muškarca, preminuo je
Muškarac u američkoj saveznoj državi Kansas je preminuo nakon što je njegov pas stao na pušku i upucao ga iz stražnjeg dijela kamiona.
Policija nije navela ime žrtve. Muškarac je pronađen na suvozačevom mjestu, a pogođen je metkom u leđa. Kako navodi Sky News, pozvana je hitna pomoć i 30-godišnjaka su pokušali reanimirati, ali mu nije bilo spasa. Preminuo je na mjestu događaja.
Šef vatrogasne službe u Wellingtonu rekao je da je još jedna osoba pronađena neozlijeđena na mjestu vozača.
Smatraju da je nesreća bila povezana s lovom jer je pronađena oprema bila u stražnjem dijelu vozila.
“Pas koji je pripadao vlasniku vozila nagazio je na pušku, te je ispaljen metak”, rekao je ured šerifa okruga u izjavi za lokalne medije.
Izdvojeno
-
U utorak, 21. ožujka, na Svjetski dan lutkarstva, Ogranak Matice hrvatske u Zadru i Kazalište lutaka Zadar predstavljaju dvije knjige.
-
Razorne klimatske promjene događaju se brže nego što se očekivalo, a svijet se kreće prema granici zagrijavanja od 1,5 Celzijeva stupnja koju će dosegnuti za nešto više od deset godina, objavio je u ponedjeljak UN.
-
Potpredsjednik Vlade i ministar Butković dodijelio 13,6 milijuna eura vrijedne ugovore i sporazume za ukupno 92 lučka projekta i sanacije pomorskog dobra
-
S prvim danom proljeća u Hrvatskoj kreće novi ciklus Nacionalnog programa ranog otkrivanja raka dojke, zahvaljujući kojemu je smrtnost od tog sijela raka smanjena za 25 posto u šest godina, te će se u novom ciklusu pozive na mamografiju po prvi put slati ženama 1972. i 1973. godišta.
Reci što misliš!