Pao s bedema i teško se ozlijedio
Iz rupe su ga izvukli vatrogasci, a Hitna pomoć ga je s teškim ozljedama prevezla u zadarsku bolnicu
Mladić je s bedema je htio gledati koncert koji se održavao u Domu Hrvatske mladeži
Sinoć oko 1,30 sati u parku Citadela u Zadru s gradskog bedema pao je jedan mladić.
Ovaj 21-godišnjak iz Zadra s bedema je htio gledati koncert koji se održavao u Domu Hrvatske mladeži, ali se okliznuo i pao sa zida u rupu na dubini oko 8-10 metara.
Mladića su iz rupe izvukli vatrogasci oko 2,30 sati, a kolima Hitne pomoći s teškim ozljedama prevezen je u zadarsku bolnicu.
Vezane vijesti
-
U Škraping Centru u Tkonu, 1. ožujka održana je osnivačka skupština Udruge otočnih proizvođača Motar sa sjedištem u Tkonu.
-
Za vikend DVD Pakoštane putovalo je u Austriju po svoje "novo" vatrogasno navalno vozilo, Mercedes 1227.
-
Ogranak Gradske knjižnice Zadar "Aleksandar Stipčević" - Arbanasi od 01.03.2025. otvorena je za korisnike radnim danom od 8 do 20 sati, subotom od 8 do 13 sati.
-
Sveučilište u Zadru i Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu organiziraju predstavljanje Zbornika o Nikoli Andriću, devetnaestog zbornika u ediciji Hrvatski književni povjesničari.
Izdvojeno
-
Svi ste pozvani na feštu, market, spizu i pivo. Biti će i humanitarna akcija i puno izlagača rukotvorina te razne radionice. Bogat program ove godine povodom i Dana žena i dolaska lijepog vremena i proljeća.
-
Jutros je počela velika akcija USKOK-a, u tijeku su uhićenja provođenje hitnih dokaznih radnji.
-
Cijene u Hrvatskoj već su neko vrijeme glavna tema. Diljem zemlje organiziraju se bojkoti, sve je skupo, a ne žale se na to samo domaći, već i turisti.
-
Za vikend DVD Pakoštane putovalo je u Austriju po svoje "novo" vatrogasno navalno vozilo, Mercedes 1227.
Reci što misliš!