Novo rješenje
HANFA: Tankerskoj plovidbi odobrena ponuda za preuzimanje dionica Turisthotela
Upravno vijeće Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa) na održanoj sjednici donijelo je rješenje kojim se društvu Tankerska plovidba odobrava objavljivanje ponude za preuzimanje društva Turisthotel.
Cijena koju se Tankerska plovidba u ponudi za preuzimanje obvezuje platiti po dionici iznosi 610,53 EUR za svaku redovnu dionicu Turisthotela.
Upravno vijeće Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga (Hanfa) u petak je odobrilo Tankerskoj plovidbi objavljivanje ponude za preuzimanje Turisthotela po cijeni od 610,53 eura za svaku redovnu dionicu te turističke kompanije.
U Hanfi su utvrdili da je prosječna cijena dionice Turisthotela u posljednja tri mjeseca prije nastanka obveze objavljivanja ponude iznosila je 581,59 eura, a najviša cijena po kojoj je Tankerska plovidba stjecala dionice je iznosila 610,53 eura, pa je cijena izražena u ponudi u skladu s odredbama Zakona o preuzimanju dioničkih društava.
Izdvojeno
-
U ugodnoj i veseloj atmosferi Dječji vrtić Latica 21. ožujka proslavio je svoj 32. rođendan.
-
Hrvatska daljinsku plivačicu Dinu Levačić (27) koja je nedavno preplivala 23 kilometra dug Cookov prolaz u Novom Zelandu, u srijedu je Mravincima kod Solina u prepunom parku priređen svečani doček.
-
Knjiga "Arsen - Sjećanja" Diane Šetka, predstavljena u srijedu u Zagrebu, biografija je velikog umjetnika Arsena Dedića o kojemu kroz svoja intimna sjećanja i sa zajedničkom porukom "takvog smo ga voljeli, takvog ćemo ga pamtiti" govore njegovi kolege i prijatelji.
-
Nutricionisti su također ljudska bića, pa tako i oni osjećaju žudnju za hranom i napade gladi baš kao i svi mi. Međutim, oni nemaju drugog izbora nego dati sve od sebe da se klone tih neodoljivih slatkih i slanih poslastica jer moraju prakticirati ono što propovijedaju i savjetuju drugima.
Reci što misliš!