Igre na sreću

Slovenija dobila prvog milijunaša na lotu

Do sada je rekord iznosio 954.000 eura, no on je podijeljen u tri dijela dobitnicima iz Maribora, Murske Sobote i Ribnice

“U Sloveniji imamo novog milijunaša”, poručili su danas iz slovenske Lutrije. Sretnik, koji je za nedjeljni Loto na benzinskoj stanici Petrola u Logatcu uplatio listić u vrijednosti 2,5 eura danas je bogatiji za milijun eura, javlja Delo .

Dobitnik je igrao na tzv. sistemskom listiću i ispunio je jedno polje s osam brojeva. Njegov dobitak ujedno je i najveći ikad isplaćen od kada je Slovenija ušla u EU, a do sada je rekord iznosio 954.000 eura, no on je podijeljen u tri dijela dobitnicima iz Maribora, Murske Sobote i Ribnice.

Slovenska Lutrija najavila je da novi jack pot na Lotu za ovaj tjedan prelazi milijun eura pa će, vjeruju, igrača na sreću nakon ove vijesti biti još više.

Iz naše mreže
Povezano
Preporučeno
Imate zanimljivu priču, fotografiju ili video?
Pošaljite nam na mail redakcija@ezadar.hr ili putem forme Pošalji vijest