
Krajem listopada Jelena Vuco (33) prijavila je policiji supruga Sinišu (36) jer je usred noći banuo u njihov stan u Splitu i, šamarajući je, izbacio iz njega, piše 24sata.hr
Sutkinja splitskog Prekršajnog suda krajem studenoga presudila je Vuci za obiteljsko nasilje i kaznila ga maksimalnom kaznom od 10.000 kuna. U presudi stoji da je među supružnicima bilo vrijeđanja i vikanja, a Siniša je Jelenu (33) dva puta ošamario.
– Žalio sam se na presudu. Nisam ništa napravio pa se nadam da će me osloboditi. Mislim da Jelena još nije tražila razvod. Mi smo sada u normalnim odnosima. Prekjučer smo se vidjeli – kaže Vuco. Dodaje da je njegova Jelena poštena žena, samo ne smije svima vjerovati.
– Jelena živi u velikom stanu, a kako ja stalno snimam, trenutačno sam u malom stanu, gdje mi je studio. Upravo idem ženi jer djecu vodim na trening – zaključio je pjevač.



